Reklama

Reklama

Kvitova i Niculescu w finale ​turnieju WTA w Luksemburgu

Rozstawiona z numerem jeden Czeszka Petra Kvitova oraz Rumunka Monica Niculescu awansowały do finału tenisowego turnieju WTA w Luksemburgu (pula nagród 250 tys. dol.). Obie wygrały swoje półfinałowe pojedynki w dwóch setach.

Kvitova pokonała Amerykankę Lauren Davis 7:5, 6:3, natomiast Niculescu wygrała z turniejową "trójką" Holenderką Kiki Bertens 6:3, 6:3.

Dzień wcześniej Niculescu nie musiała rozgrywać meczu w ćwierćfinale. Jej rywalka, rozstawiona z numerem drugim Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki, oddała spotkanie walkowerem z powodu kłopotów zdrowotnych.

Wyniki półfinałów:

Petra Kvitova (Czechy, 1) - Lauren Davis (USA) 7:5, 6:3 

Monica Niculescu (Rumunia) - Kiki Bertens (Holandia, 3) 6:3, 6:3 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama