Reklama

Reklama

Kuzniecowa nie zagra w LA

Czwarta tenisistka świata - Swietłana Kuzniecowa zrezygnowała ze startu w rozpoczynającym się w poniedziałek turnieju WTA Tour na twardych kortach w Los Angeles 9z pulą nagród 600 tys. dol.). Powodem absencji Rosjanki jest kontuzja nogi.

Czwarta tenisistka świata - Swietłana  Kuzniecowa zrezygnowała ze startu w rozpoczynającym się w  poniedziałek turnieju WTA Tour na twardych kortach w Los Angeles  9z pulą nagród 600 tys. dol.). Powodem absencji Rosjanki jest  kontuzja nogi.

W ten sposób Kuzniecowa dołączyła do Amerykanek Venus Williams i Lindsay Davenport, które już wcześniej poinformowały organizatorów turnieju o swojej nieobecności, tłumacząc się w obydwu przypadkach kontuzjami prawego kolana. Miejsce Rosjanki w drabince turniejowej zajmie Węgierka Melinda Czink.

Nazwisko Kuzniecowej znalazło się na liście rosyjskich tenisistek, które mają wystąpić w igrzyskach olimpijskich w Pekinie.

Wciąż nie jest pewny start w Los Angeles Sereny Williams, która w pierwszej rundzie ma "wolny los", wiec najwcześniej wyjdzie na kort w środę.

Reklama

W sobotnim półfinale turnieju WTA w Stanford Williams skreczowała w meczu z Kanadyjką Aleksandrą Wozniak, uskarżając się na kontuzję lewego kolana. Teraz będzie miała kilka dni na odpoczynek i podjęcie decyzji czy wystąpi w Los Angeles.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL