Reklama

Reklama

#KiedyBędzieNormalnie. Urszula Radwańska ma już plan

W czasie pandemii Urszula Radwańska ma więcej czasu na oglądanie seriali i czytanie książek. Interii zdradziła, że od zawsze kibicowała naszej wybitnej pływaczce, mistrzyni olimpijskiej z Aten Otylii Jędrzejczak.

- Filmów bardzo dawno nie oglądałam, ponieważ wkręciłam się bardzo w seriale i teraz to one są u mnie na pierwszym miejscu. Zdecydowanie mogę polecić serial o Formule 1 "Jazda o życie", naprawdę ten serial bardzo się mi podoba. Jeżeli chodzi o książkę, to ostatnio bardzo polubiłam czytać biografie, zwłaszcza sportowców. Niedawno przeczytałam biografię Otylii Jędrzejczak "Historia prawdziwa". Naprawdę ją uwielbiam, zawsze jej kibicowałam, muszę przyznać, że ta biografia jest mocna i bardzo ciekawa - zaznaczyła.

Czy epidemia będzie miała według urodzonej w Krakowie tenisistki wpływ na to jacy jesteśmy?

- Na pewno jest to jakaś chwila refleksji dla każdego z nas. Myślę, że każdy odpowiada sobie teraz na pytanie, czy faktycznie kariera i ciągły pęd w życiu są najważniejsze. Teraz chyba najbardziej, o czym zresztą wiedzieliśmy już wcześniej okazuje się, że to zdrowie jest najważniejsze. Myślę, że epidemia wszystkich nas w jakiś fajny sposób łączy, ponieważ musimy być jednością, aby się stosować do zaleceń, żeby chodzić w maseczkach, żeby się nie gromadzić w grupach. Musimy wszyscy wspólnie przestrzegać tych zasad, żeby epidemia jak najszybciej minęła - podkreśliła.

Urszula Radwańska ma już plan na to co zrobi #KiedyBędzieNormalnie. Obecnie w rankingu WTA zajmuje 265 miejsce, w ostatnich latach po przebytej mononukleozie znacząco spadła w rankingu, teraz powoli zamierza piąć się w światowej hierarchii. Jej celem są też przyszłoroczne igrzyska olimpijskie w Tokio.

- Kiedy będzie już normalnie to wrócę do pełnych treningów, do rywalizacji, do turniejów. Już się nie mogę tego doczekać! - zakończyła.

Zbigniew Czyż

Reklama

Artykuł powstał w ramach akcji portalu Interia #KiedyBędzieNormalnie, w której przedstawiciele świata kultury i sportu dzielą się z czytelnikami portalu swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji, zdradzają za czym tęsknią i czego im brakuje najbardziej, jak radzą sobie ze stresem oraz jakie mają plany na czas po pandemii.

W naszej akcji udział również wzięli:

Krzysztof Włodarczyk

Zbigniew Boniek

Mariusz Czerkawski

Łukasz Orbitowski

Emilian Kamiński

Mateusz Damięcki


Dowiedz się więcej na temat: urszula radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje