Reklama

Reklama

Katarzyna Kawa kończy udział w Wimbledonie. Nie dała rady w deblu

W meczu pierwszej rundy debla na Wimbledonie Katarzyna Kawa, w parze z Monique Adamczak, przegrały z duetem Alexa Guarachi i Andreja Klepac 0:2 (3:6, 4:6). Polka zakończyła więc swój udział w londyńskim szlemie.

Kawa odpadła w drugiej rundzie debla, po porażce z Ons Jabeur 4:6, 0:6. Teraz przystąpiła do rywalizacji w deblu.

Polka grała w parze z Australijką Monique Adamczak. W pierwszej rundzie mierzyły się z parą Alexa Guarachi i Andreja Klepac.

W pierwszym secie Polka i Australijka raz dały się przełamać. Stało się to w czwartym gemie. Rywalki odjechały na 3:1. Przewagi nie oddały już do końca i wygrały 6:3.

Festiwal przełamań w drugim secie

Drugi set też źle zaczął się dla Kawy i Adamczak. Już w pierwszym gemie zostały przełamane. Szybko odpowiedziały tym samym. Podobna sytuacja miała miejsce w siódmym i ósmym gemie. Najpierw Polka i Australijka straciły podanie, ale szybko się "odkuły".

Reklama

Kawa i Adamczak jednak słabo serwowały i znowu zostały przełamane na 4:5. Rywalki wykorzystały szansę przy własnym serwisie i wygrały 6:4, a cały mecz 2:0.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL