Reklama

Reklama

Karacjew - Hurkacz. Kiedy gra Hurkacz? Gdzie oglądać mecz?

W 1/8 finału turnieju ATP w amerykańskim Indian Wells Hubert Hurkacz zmierzy się z Rosjaninem Asłanem Karacjewem. Kiedy dokładnie gra Hurkacz? Gdzie oglądać mecz? Sprawdź szczegóły dotyczące starcia.

Hubert Hurkacz zaliczył jak dotychczas dwa bardzo udane występy w ramach turnieju ATP odbywającego się w kalifornijskim Indian Wells. Polak rywalizację rozpoczął od drugiej rundy (w pierwszej otrzymał tzw. "wolny los") i pokonał Alexeia Popyrina 6:1, 7:5. Kilka dni później okazał się lepszy niż Frances Tiafoe - wygrał z nim 6:3, 6:2 i zameldował się w 1/8 finału.

Teraz Hurkacz spróbuje swoich sił z Asłanem Karacjewem. Rosjanin jest co prawda niżej notowany w rankingu ATP (pozycja 23. względem 12. Hurkacza), ale niedawno udowodnił, że może sprawić Polakowi problemy - pod koniec września Karacjew wyeliminował Hurkacza z turnieju w San Diego.

Reklama

Karacjew - Hurkacz. Kiedy gra Hurkacz?

Mecz Karacjew - Hurkacz rozpocznie się 13 października o godz. 20.00. Będzie to pierwsze starcie na korcie numer dwa tego dnia, w związku z czym - jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego - powinno się obejść bez szczególnych opóźnień.

Karacjew - Hurkacz. Gdzie oglądać mecz?

Mecz Karacjew - Hurkacz będzie można obejrzeć na żywo na antenie Polsat Sport oraz online w serwisie polsatboxgo.pl.

PaCze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje