Reklama

Reklama

Juan Carlos Ferrero będzie asystentem Sergio Garcii na polu golfowym

Były lider światowego rankingu tenisistów 34-letni Hiszpan Juan Carlos Ferrero będzie asystentem (caddie) rodaka i rówieśnika Sergio Garcii, który w grudniu zagra w turnieju golfa Tajlandia Open.

"Wielokrotnie rozmawiałem z Juanem Carlosem na temat mojej dyscypliny. Kiedyś wyraził chęć, aby towarzyszyć mi w jednym z turniejów. Uzgodniliśmy, że będzie to impreza w Tajlandii" - powiedział plasujący się na szóstej pozycji w światowym rankingu golfistów Garcia.

Liderem jest pochodzący z Irlandii Północnej Rory McIlroy przed Australijczykiem Adamem Smithem i Amerykaninem Bubbą Watsonem.

Ferrero wygrał w 2003 roku wielkoszlemowy French Open, którego był finalistą w 2002, a ponadto US Open 2003. Zwycięzca 16 turniejów ATP World Tour zakończył karierę tenisisty 22 października 2012 roku. Przyznał, że jest wielce zadowolony, iż będzie mógł wystąpić w roli caddie.

Reklama

Caddie to osoba prowadząca na polu golfowym wózek z kijami i często doradzająca zawodnikowi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy