Reklama

Reklama

Jest kara po skandalu! Kyrgios słono zapłaci za wybryk na Wimbledonie

Nick Kyrgios został ukarany za splunięcie w stronę kibica podczas meczu pierwszej rundy Wimbledonu. Za swój wybryk Australijczyk będzie musiał zapłacić 10 tysięcy dolarów.

Skandalicznego zachowania Nick Kyrgios dopuścił się w trakcie spotkania z Paulem Jubbem w pierwszej rundzie Wimbledonu. Później na konferencji prasowej sam przyznał się do splunięcia w stronę kibica.

- To dzieje się coraz częściej w sporcie. Nie chodzę do sklepu i nie zaczynam atakować kogoś przy ladzie, który wykonuję swoją pracę. Nigdy tego nie robiłem. Uważam, że widzowie myślą, iż nie ma już żadnych granic. Coś mówią, potem to filmują i się z tego śmieją. Ktoś krzyknął do mnie, że jestem "gówniany". Czy to normalne? Nie, ale to dzieje się cały czas. Dlaczego uważają, że jest to przyjęcia? - tłumaczył się później Australijczyk.

Reklama

Wimbledon 2022. Nick Kyrgios ukarany za splunięcie w stronę kibica

Mimo to został ukarany. Nałożono na niego grzywnę w wysokości 10 tysięcy dolarów.

Po zwycięstwie nad Paulem Jubbem Nick Kyrgios pokonał także rozstawionego z numerem 26. Serba Filipa Krajinovica. Jego kolejnym rywalem będzie rozstawiony z "czwórką" Grek Stefanos Tsitsipas.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL