Reklama

Reklama

Jerzy Janowicz wściekły. Minister sportu skomentował zachowanie tenisisty

Jerzy Janowicz poniósł dwie porażki w meczu Pucharu Davisa z Chorwacją. Najlepszy obecnie polski tenisista wyładował swoją złość na konferencji prasowej. Zachowanie zawodnika skomentował minister sportu i turystyki Andrzej Biernat.

"Trenujemy gdzieś po szopach - nie tylko w tenisie. Zbigniew Bródka musi trenować za granicą. Dlaczego macie takie oczekiwania wobec nas? Może sami wyjdźcie najpierw na kort, przepracujcie całe życie na korcie, a dopiero potem miejcie oczekiwania?" - pytał Janowicz dziennikarzy na konferencji prasowej.

"Kim jesteście, że macie oczekiwania? Oczekiwania może mieć mój trener, mama, tata, a nie wy! Siedzicie i krytykujecie nas non stop. Po tym macie oczekiwania?" - mówił zdenerwowany Janowicz. "Śmiecia i zero można stworzyć przez jeden mecz w naszym kraju. Tak to wygląda!" - dodał.

Zachowanie Janowicza skomentował w programie "Jeden na jeden" na antenie stacji TVN24 minister sportu i turystyki Andrzej Biernat. "To co powiedział było wynikiem jego nie do końca uspokojonego systemu nerwowego po dwóch porażkach z Chorwatami. Sfrustrowany, zdenerwowany, zmęczony, poirytowany... Zawsze tak jest, że zawodnicy, którzy wierzą w swoje siły nadmiernie po takich porażkach troszeczkę inaczej odreagowują niż zwykły śmiertelnik" - podkreślił Biernat.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama