Reklama

Reklama

Janowicz senior: Jurek i tak to delikatnie ujął

- Jurek i tak delikatnie to ujął, mógł ostrzej. Dostaliśmy dużo SMS-ów ze słowami poparcia, m.in. od żużlowca Tomasza Golloba - powiedział "Super Expresowi" Jerzy Janowicz senior, komentując słowa syna.

Jerzy Janowicz po przegranym meczu Pucharu Davisa z Chorwacją zaatakował dziennikarza, który zadał mu niewinne pytanie o to, czy poprzeczka nie wisiała za wysoko, skrytykował też w ostrych słowach warunki panujące w Polsce, które uniemożliwiają rozwój tenisa.

- Jurek i tak delikatnie to ujął, mógł ostrzej. Dostaliśmy dużo SMS-ów ze słowami poparcia, m.in. od żużlowca Tomasza Golloba. Syn wygarnął wreszcie głośno to, co inni od dawna chcieli powiedzieć. Ludzie inteligentni potrafią zrozumieć, co chciał przekazać. W silnych emocjach opisał, jak jest w polskim sporcie - powiedział "Super Expressowi" Jerzy Janowicz senior.

Reklama

Ojciec naszego najlepszego tenisisty jest także jego menedżerem, piastuje również funkcje wiceprezesa Polskiego Związku Tenisowego.

Janowicz senior odniósł się też do wypowiedzi ministra sportu Andrzeja Biernata, który tłumaczył słowa naszego najlepszego tenisisty faktem, że był on sfrustrowany. Minister zapewniał też, że w Polsce jest dobra infrastruktura.

- Minister powiedział też, że gdyby policzyć wszystkie dotacje od państwa i miasta Łodzi, które otrzymaliśmy, to uzbierałaby się pokaźna kwota. To śmieszne, bo te pieniądze, o których minister Biernat mówi, starczyłyby na 2 tygodnie kariery. Ja za to cały czas pamiętam, jak Jurek trenował zimą pod balonem w temperaturze minus siedem stopni i jak skuwałem lód z kortów, żeby syn mógł poćwiczyć - opowiada Jerzy Janowicz senior "Super Expresowi" .

Więcej w "Super Expressie".

Zapraszamy do dyskusji o Jerzym Janowiczu!

W Waszych komentarzach często bronicie Jurka.

"Pozdrawiam" pisze: "Proponuję zrobić turniej tenisa wśród dziennikarzy i niech prawdziwi tenisiści, np. Radwańska, Janowicz zasiądą w roli komentatorów i powytykają im ich błędy. Nawet wezmę wtedy wolne z pracy, by obejrzeć ten turniej."

Nic, tylko musimy się wziąć za treningi, skoro pytać nam już nie wolno :-).

Adolek jeszcze mocniej broni Jurka: "Janowicz sam się dorobił tego co ma, wszystko za prywatną kasę a wy psioczycie teraz " ile to on zarabia" w tyłkach wam się poprzewracało baranie łby. To jego prywatna sprawa. Na jego miejscu bym się na ten cały dziennikarski pół światek wypiął zadem i olał konferencje. Nie pasuje? WOON".

MG apeluje: Pokażcie ilu ludzi jest za Jerzym Janowiczem!!.A nie na siłę wyciągacie teraz osoby,które chcą tłamsić,robić z niego chorego itd.Wiecie dlaczego robicie z Janowicza chorego,niewychowanego,doszukujecie się jego agresji zewnętrznej itd? Bo chcecie czuć nad nim przewagę, dominację, a powiedział prawdę!Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Janowicz | Andrzej Biernat | PZT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje