Reklama

Reklama

Iga Świątek porozmawiała on-line z Mikaelą Shiffrin

To była prawdziwa gratka dla fanów tenisa oraz narciarstwa alpejskiego. Kibice mogli śledzić na żywo rozmowę Igi Świątek oraz Mikaeli Shiffrin.

Transmisja live na Instagramie została zorganizowana przez plebiscyt Laureus Sports Award. Wcześniej Iga Świątek została nominowana przez niego w kategorii "Objawienie roku". 19-letnia tenisistka w zeszłym roku niespodziewanie wygrała singlowy turniej Rolanda Garrosa, w deblowym dochodząc do półfinału.

Nasza tenisistka porozmawiała za pomocą Instagrama ze słynną narciarką alpejską Mikaelą Shiffrin. 

Obie porozmawiały m.in. o nadchodzących igrzyskach olimpijskich w Tokio. Shiffrin zauważyła, że ocena wielu sportowców uzależniona jest właśnie od zawodów takiej rangi, które odbywają się bardzo rzadko.

Reklama

Świątek porozmawiała z Shiffrin

- Nawet jeśli nie pójdzie mi tak dobrze w Tokio, będę miała okazję zrehabilitować się na innych turniejach. Dam z siebie wszystko w Tokio, ale wiesz... wciąż jestem młoda - odpowiedziała jej Świątek.

Polka wróciła też do zwycięstwa w Rolandzie Garrosie.

- Po sukcesie oczekiwania są wyższe. Zawsze myślałem, że jak wygram Wielkiego Szlema, będę szczęśliwa do końca życia. A tak naprawdę od tamtego czasu oczekiwania są tylko wyższe i jest ciężej im sprostać - powiedziała Świątek.

Nasza tenisistka pochwaliła się też swoją pasją, którą jest... układanie puzzli. Pokazała też obraz nad którym pracuje - jest to wizerunek Mony Lisy.

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL