Reklama

Reklama

Iga Świątek murem za siostrą. "Mam nadzieję, że jest z siebie dumna"

Triumfatorka juniorskich turniejów wielkoszlemowych pochwaliła się w sieci zdjęciem z dzieciństwa. Iga Świątek pozuje na nim ze swoją starszą siostrą, która, jak się okazało, ma powód do świętowania.

Polska nadzieja tenisa po przerwie powróciła na kort, wygrywając turniej Elle Spirit Open w szwajcarskim Montreux. Iga Świątek ma niewątpliwie powód do dumy, bowiem przebojem zdobywa kolejne sportowe doświadczenia, zjednując sobie serca kibiców tenisa.

Reklama

Jak się okazuje, dumna może być nie tylko z siebie. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z siostrą z dzieciństwa. Starsza siostra Agnieszka zdała właśnie sesję egzaminacyjną na lublińskiej uczelni. Za nią kolejny krok do stania się panią stomatolog.

"Agata Świątek obchodzi dziś urodziny i jednocześnie zakończyła sesję z najlepszymi wynikami. Mam nadzieję, że jest z siebie dumna, jak na tym zdjęciu" - napisała 19-latka pod fotografią.

Na publikację zareagowała sama Agnieszka, która przyznała, że jest dumna nie tylko z siebie, ale również z utalentowanej siostry tenisistki.

Iga Światek zajmuje aktualnie 49. pozycję w rankingu WTA.

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji, w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację - dołącz do zbiórki. Sprawdź szczegóły >>>

Dowiedz się więcej na temat: tenis | Iga Światek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje