Reklama

Reklama

Hubert Hurkacz wkracza do gry we French Open w Paryżu

We wtorek rywalizację w tegorocznym French Open rozpocznie Hubert Hurkacz. Rozstawiony z numerem 12 polski tenisista zmierzy się z Włochem Giulio Zeppierim. W grze podwójnej, ze swoimi zagranicznymi partnerami, do gry przystąpią Jan Zieliński i Kamil Majchrzak.

20-letni Zeppieri w rankingu zajmuje dopiero 216. miejsce. Mecz z Hurkaczem będzie jego wielkoszlemowym debiutem. Spotkanie zaplanowane jest jako czwarte na korcie numer 6. To oznacza, że nie zaczną przed godziną 18.

French Open. Będzie sukces Huberta Hurkacza?

Wrocławianin w paryskiej imprezie nigdy nie przebrnął drugiej rundy. Teraz teoretycznie ma szansę poprawić to osiągnięcie. Jeśli upora się z Zeppierim, to zagra albo z 83. w światowym rankingu Hiszpanem Pablo Andujarem, albo ze 134. Włochem Marco Cecchinato.

Zieliński i Hugo Nys z Monako zmierzą się z Bośniakiem Tomislavem Brkicem i Serbem Nikolą Cacicem. Natomiast Majchrzaka, który w poniedziałek odpadł w pierwszej rundzie singla, oraz Amerykanina Nathaniela Lammonsa czeka spotkanie z Kazachem Aleksandrem Bublikiem i Australijczykiem Thanasim Kokkinakisem.

Reklama

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL