Reklama

Reklama

Hubert Hurkacz już raz z nim wygrał. Zmierzą się w ćwierćfinale

Hubert Hurkacz zagra z Arthurem Rinderknechem w ćwierćfinale turnieju ATP w Metzu. Polak, który broni tytułu, i Francuz zagrają jako drudzy na korcie centralnym. Początek piątkowych gier w singlu o 14.00.

25-letni wrocławianin turniej w stolicy Lotaryngii rozpoczął w czwartek od drugiej rundy, ponieważ w pierwszej miał wolny los.

Pierwszym przeciwnikiem Polaka, który jest rozstawiony z "dwójką", był Dominic Thiem. Austriak wraca do grania po leczeniu kontuzji i tym razem musiał uznać wyższość naszego tenisisty, który wygrał w dwóch setach.

Kolejnym rywalem Hurkacza będzie Rinderknech. Francuz w drugiej rundzie poradził sobie z Gruzinem Nikołozem Basilaszwilim, również w dwóch setach. 

Reklama

Tenis. Hubert Hurkacz już wygrał z Rinderknechem

To będzie drugi pojedynek Hurkacza z Rinderknechem. Poprzedni, podczas tegorocznego turnieju ATP 1000 w Miami, wygrał wrocławianin.

Ci dwaj tenisiści będą musieli jednak poczekać na swój mecz. W piątek gry na korcie centralnym zaczną bowiem o 14.00 Włoch Lorenzo Sonego i Amerykanin Sebastian Korda. Zwycięzca tego spotkania zagra albo z Polakiem, albo z Francuzem w półfinale.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL