Reklama

Reklama

Hubert Hurkacz chce pomóc Ukrainie podczas Wimbledonu

Hubert Hurkacz swoją dobrą grą podczas Wimbledonu chciałby wspomóc walczącą Ukrainę. Ogłosił, że za każdego zaserwowanego przez niego asa przekaże na rzecz Ukrainy 100 euro.

"Każdy mój as zaserwowany na Wimbledonie to 100 euro, które przekażę na pomoc dla obywateli Ukrainy. Mam nadzieję, że będzie ich mnóstwo" - przekazał za pośrednictwem Twittera Hubert Hurkacz.

Komunikat o podobnej treści pojawił się także na koncie Hurkacza w języku angielskim. I spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem internautów.

Zobacz najlepsze zagrania i skróty meczów z Wimbledonu!

Wimbledon. Hubert Hurkacz chce pomóc Ukrainie

Hurkacz swój udział w tegorocznym Wimbledonie rozpocznie w poniedziałek około południa od pojedynku z Alejandro Davidovichem Fokiną. Losowanie przeciwnika było dla Hurkacza pechowe, bowiem jego rywal zajmuje 38. miejsce w rankingu ATP.

Reklama

Polak (10. miejsce w rankingu) będzie faworytem tego starcia, ale hiszpański przeciwnik nie jest wcale na straconej pozycji.

Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL