Reklama

Reklama

Gwiazdor tenisa stanie przed sądem. Jego była dziewczyna przerywa milczenie

Tuż przed meczem ćwierćfinałowym Nicka Kyrgiosa pojawiła się informacja, która bez wątpienia mogła wytrącić go z równowagi. Jak się okazało, australijski tenisista został oskarżony o napaść na swoją byłą partnerkę, Chiarę Passari. Modelka przerwała milczenie i zabrała głos w tej sprawie.

W przeddzień meczu o półfinał Wimbledonu Nick Kyrgios dowiedział się, że wkrótce będzie musiał stanąć przed sądem. Jego była dziewczyna oskarżyła go o napaść, jakiej miał dopuścić się w zeszłym roku. Teraz Chiara Passari, australijska modelka zabrała głos w sprawie.

Kyrgios wspomina, jak wyciągano go z pubu przed arcyważnym meczem. "Przeszedłem długą drogę"

Reklama

Była dziewczyna Nicka Kyrgiosa komentuje oskarżenie o napaść

Według doniesień brytyjskiego "Daily Mail", Kyrgios zaatakował swoją ukochaną w grudniu 2021 roku. Zarzuty postawiono tenisiście dopiero teraz, w trakcie londyńskiego turnieju wielkoszlemowego. Nie spodobało się to m.in. bratu 27-latka, Christosowi Kyrgiosowi.

Brat gwiazdora tenisa podejrzewa, że Passari celowo zgłosiła sprawę na policje akurat teraz, by zachwiać stabilność Kyrgiosa tuż przed finałem Wimbledonu.

Była partnerka Australijczyka, Chiara Passari przerwała milczenie i zabrała głos w tej sprawie. Modelka oznajmiła w mediach społecznościowych, że zgłosiła sprawę na policje jeszcze w grudniu i nie ma pojęcia, dlaczego 27-latek o zarzutach dowiedział się akurat przed meczem ćwierćfinałowym.

Policja ACT potwierdziła, że Nick Kyrgios stanie przed sądem 2 sierpnia pod zarzutem o napaść. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Adwokat tenisisty, Jason Moffett potwierdził dziennikarzom "Canberra Times", że Kyrgios jest świadomy zarzutów.

 

O temperamencie australijskiego tenisisty kibice mogli się przekonać podczas tegorocznego Wimbledonu. Na 27-latka nałożono już karę grzywny m.in. za splunięcie w stronę jednego z kibiców, oraz za używanie niecenzuralnych słów. Niedawno Kyrgios złamał także dresscode londyńskiego turnieju.

Ojciec Nicka Kyrgiosa węszy spisek na Wimbledonie. Niepokojące oskarżenia

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Skandal podczas Wimbledonu. "Sprowadził tenis na najniższy poziom"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL