Reklama

Reklama

Gwiazda rzuca wyzwanie Idze Świątek! "Wysłała" do niej Serenę Williams

Iga Świątek uznawana jest za faworytkę rozpoczynającego się w poniedziałek Wimbledonu. W gronie tych, które mogą pokrzyżować Polce szyki wymienia się między innymi Ons Jabeur. Tunezyjka, aktualnie wiceliderka rankingu WTA w swoim felietonie dla "BBC" nie ukrywa, iż wierzy w zdobycie pierwszego wielkoszlemowego tytułu. Pozwoliła sobie też na żart pod adresem naszej gwiazdy.

Jabeur bezpośrednio przed Wimbledonem wzięła udział w deblowym turnieju WTA w Eastbourne. Jej partnerką była w nim Serena Williams - powracająca po niemal rocznej przerwie i mająca za cel triumf w imprezie. Duet zaprezentował się na korcie dwukrotnie, zostawiając po sobie dobre wrażenie. Rywalizację zakończył po wygranym ćwierćfinale, z powodu urazu Tunezyjki.

Ons Jabeur żartuje przed startem Wimbledonu

Nie był on jednak na tyle poważny, by przekreślić jej udział w trzeciej imprezie wielkoszlemowej sezonu. Jabeur przystępuje do niej z wielkimi pokładami pewności siebie, której wspólna gra z taką mistrzynią jak Williams tylko jej dodała. - To było niesamowite doświadczenie i coś, co dodało mi wiary w to, że mogę powalczyć o swój pierwszy tytuł wielkoszlemowy - przekazała w felietonie dla "BBC".

Reklama

Zobacz najlepsze zagrania i skróty meczów z Wimbledonu!

Tunezyjka i Amerykanka w turnieju singlowym trafić na siebie mogą dopiero w ewentualnym finale. Wiceliderce rankingu WTA taki obrót spraw wcale jednak nie przeszkadza - co więcej, żartowała ona z niego. - Jesteśmy po przeciwnych stronach drabinki, ale to OK. Wysłałam ją do "połówki" Igi Świątek i dałam szansę tym dwóm świetnym zawodniczkom na to, by się ze sobą zmierzyć - dodając, że nie chciałaby grać z Williams w pierwszej rundzie, szczególnie podczas Wimbledonu.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz w Polsacie

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza, oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL