Finały ATP. Stefanos Tsitsipas - Daniił Miedwiediew 7:6, 6:4 w grupie Andre Agassiego

Stefanos Tsitsipas i Daniił Miedwiediew zafundowali pokaz dobrego tenisa podczas meczu w finałach ATP rozgrywanych w Londynie. Grek zwyciężył 7:6, 6:4. Obaj zawodnicy debiutują w tej imprezie.

Tsitsipas i Medwiediew to dwie wielkie nadzieje tenisa. Do tej pory spotykali się pięciokrotnie i wszystkie pojedynki padły łupem 23-letniego Rosjanina.

W poniedziałek górą po raz pierwszy był dwa lata młodszy Stefanos. W pierwszym secie o wyniku rozstrzygnął tie-break, który Tsitsipas wygrał 7-5.

Z kolei w drugiej partii o wszystkim zadecydowało przełamanie w dziewiątym gemie. Po chwili Grek serwował i zakończył mecz po godzinie i 43 minutach.

W drugim poniedziałkowym spotkaniu grupy Andre Agassiego Hiszpan Rafael Nadal zagra z broniącym tytułu Niemcem Alexandrem Zverevem.