Reklama

Reklama

Finały ATP. Kubot/Melo - Dodig/Polaszek 4:6, 6:4, 10-5 w grupie Jonasa Bjoerkmana

Łukasz Kubot i Marcelo Melo od zwycięstwa rozpoczęli rywalizację w grupie Jonasa Bjoerkmana podczas finałów ATP odbywających się w Londynie. Polsko-brazylijska para pokonała Chorwata Ivana Dodiga i Słowaka Filipa Polaszka 4:6, 6:4, 10-5. Mecz zakończył się asem serwisowym Kubota.

W innym niedzielnym meczu tej grupy reprezentant Republiki Południowej Afryki Raven Klaasen i Nowozelandczyk Michael Venus pokonali Amerykanina Rajeeva Rama i Brytyjczyka Joe Salisbury'ego 6:3, 6:4.

Na poniedziałek zaplanowano spotkania grupy Maksa Mirnego. Niemcy Kevin Krawietz i Andreas Mies zmierzą się z Holendrem Jeanem-Julienem Rojerem i Rumunem Horią Tecău, a Kolumbijczycy Juan Sebastián Cabal i Robert Farah zagrają z Francuzami Pierrem-Hugues'em Herbertem i Nicolasem Mahutem.

Kubot od trzech lat na stałe gra w parze z Marcelo Melo i regularnie meldują się w obsadzie kończącej sezon imprezy. Dwa lata temu dotarli do finału, a w ostatniej edycji odpadli po fazie grupowej. Udział w tegorocznej zapewnili sobie pod koniec pierwszej połowy października.

Reklama

Turniej potrwa do 17 listopada.

Grupa Jonasa Bjoerkmana:

Łukasz Kubot, Marcelo Melo (Polska, Brazylia, 3.) - Ivan Dodig, Filip Polaszek (Chorwacja, Słowacja, 8.) 4:6, 6:4, 10-5

Raven Klaasen, Michael Venus (RPA, Nowa Zelandia, 5.) - Rajeev Ram, Joe Salisbury (USA, W.Brytania, 4.) 6:3, 6:4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL