Reklama

Reklama

Fatalne wieści z kortów Wimbledonu! Kolejny zawodnik wykluczony z gry

Kolejny - trzeci już - tenisista wycofał się z rywalizacji w Wimbledonie z powodu koronawirusa. To 34-letni Hiszpan Roberto Bautista-Agut, który o zakażeniu poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Dzisiaj powiadomiłem Wimbledon o moim wycofaniu z turnieju. Otrzymałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Na szczęście objawy nie są bardzo poważne, ale myślę, że to najlepsza decyzja. Dziękuję za wsparcie. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę na kort - napisał Roberto Bautista-Agut w krótkim komunikacie.

W drugiej rundzie Wimbledonu Hiszpan miał zmierzyć się z Kolumbijczykiem Danielem Elahim Galanem Riverosem, który skorzystał na nieszczęściu niedoszłego rywala i z automatu awansował do kolejnego etapu turnieju.

Koronawirus wykluczył z udziału w Wimbledonie już trzech tenisistów. Wcześniej z powodu zakażenia z londyńskimi kortami pożegnali się także Marin Cilić oraz jeden z faworytów - Włoch Matteo Berrettini.

Reklama

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL