Reklama

Reklama

Fantastyczna akcja Huberta Hurkacza! Świat tenisa zachwycony

Hubert Hurkacz zameldował się w drugiej rundzie Australian Open, pokonując Jegora Gierasimowa 6:2, 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3. Ozdobą spotkania była akcja z końcówki czwartego seta.

Hurkacz miał delikatne problemy z pokonaniem Białorusina, ale ostatecznie wszystko poszło zgodnie z planem. Po bardzo dobrym pierwszym i czwartym secie wywalczył awans do drugiej rundy Austalian Open.

Tak Hurkacz pokonał Gierasimowa - kliknij

Polak kolejny raz udowodnił też, że jest specjalistą od efektownych zagrań, wprawiając świat tenisa w osłupienie. Tym razem powrócił dobrze znany kibicom "latający Hurkacz".

Reklama

Hubert Hurkacz popisał się widowiskową akcją

W końcówce czwartego seta, przy stanie 4:3 dla Polaka, tenisista z Wrocławia miał szansę na przełamanie. Po dłuższej wymianie Gierasimow zagrał po prostej, a Hurkacz rzucił się na piłkę, niczym bramkarz w piłce nożnej. Udało mu się odbić piłkę rakietą i zdobyć naprawdę widowiskowy punkt!

Akcja Hurkacza zasługuje na uwagę tym bardziej, że po przełamaniu brakowało mu już tylko jednego gema do zwycięstwa w spotkaniu. 24-latek bez problemu wygrał go przy swoim serwisie, kończąc mecz.

Po meczu sam Hurkacz podzielił się akcją na swoim profilu na Twitterze. "W drugą rundę Austalian Open" - napisał, dodając emotikon rakiety. "Dziękuję za wsparcie" - dodał.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy