Reklama

Reklama

Dziewczynka zemdlała w trakcie meczu Australian Open. Na pomoc ruszyli tenisiści

Do niepokojącego zdarzenia doszło podczas poniedziałkowego meczu Australian Open pomiędzy Pedro Martinezem a Federico Delbonisem. Dziewczynka podająca piłki nagle zemdlała, a tenisiści natychmiast ruszyli na pomoc.

W poniedziałek rozpoczął się długo wyczekiwany dla tenisistów turniej Australian Open. W pierwszym dniu zmagań mecz rozegrali między innymi Pedro Martinez i Federico Delbonis.

Podczas tego spotkania doszło do niespodziewanego zdarzenia. Nagle zemdlała dziewczynka, która podawała piłki, a rozgrywający mecz zawodnicy błyskawicznie rzucili się na pomoc.

Kamery zarejestrowały dobrą postawę tenisistów, za którą dzisiaj chwalą ich sportowe media.

Dziewczynka zemdlała prawdopodobnie z powodu temperatury. Nie wiadomo jednak, co było dokładną przyczyną zasłabnięcia.

Reklama

Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem Martineza. Hiszpan wygrał spotkanie 7:6, 3:6, 6:4, 6:2.

Zobacz też: Mistrzyni US Open wygrała w debiucie w Australian Open. Piorunujący set! 

 

 

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy