Reklama

Reklama

Domachowska: Odpoczęłam psychicznie

- Do J&S Cup zostało już niewiele czasu, ale w moim przypadku wszystko wraca do normy - powiedziała na łamach "Przeglądu Sportowego" Marta Domachowska.

- Odpoczęłam psychicznie, a dzięki przychylności nauczycieli już na środę przełożyłam egzamin maturalny z angielskiego. Tak więc w tygodniu turniejowym skoncentruję się tylko na sporcie - dodała tenisistka warszawskiej Mery.

Od kilku dni nową trenerką Domachowskiej jest Iwona Kuczyńska, która prowadziła przed kilkoma laty Magdalenę Grzybowską.

- Odnoszę wrażenie, że tempo jej zajęć jest pięć razy szybsze niż przy poprzednim szkoleniowcu. Te treningi naprawdę sprawiają mi przyjemność - oceniła Domachowska, która nie ma nic przeciwko temu, żeby już w pierwszej rundzie J&S Cup zmierzyć się z Belgijką Justine Henin-Hardenne.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy