Reklama

Reklama

Domachowska ma nowego trenera

Matias Polonsky jest nowym trenerem Marty Domachowskiej, polskiej tenisistki sklasyfikowanej obecnie na 58. miejscu w rankingu WTA Tour, która w sierpniu wystąpi w singlu i deblu w igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Zastąpił w tej roli Pawła Ostrowskiego.

Matias Polonsky jest nowym trenerem Marty  Domachowskiej, polskiej tenisistki sklasyfikowanej obecnie na 58.  miejscu w rankingu WTA Tour, która w sierpniu wystąpi w singlu i  deblu w igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Zastąpił w tej roli  Pawła Ostrowskiego.

Nazwisko nowego trenera Domachowskiej pojawiło się niedawno w jej profilu na stronie internetowej WTA Tour, chociaż Polonsky nieoficjalnie towarzyszył 22-letniej Polce już podczas wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach w Wimbledonie, gdzie przegrała w drugiej rundzie z Agnieszką Radwańską.

Polonsky był przy niej również w ostatnich tygodniach, podczas występów w Stanach Zjednoczonych, gdzie najpierw w Stanford poniosła porażkę 1:6, 0:6 z Portugalką Michelle Larcher de Brito w pierwszej rundzie eliminacji. Natomiast w ubiegłym tygodniu dotarła do drugiej rundy turnieju WTA w Los Angeles, w której uległa Rosjance Annie Czakwetadze.

Reklama

W poniedziałek rozpoczyna się kolejna impreza z tego cyklu w Montrealu, gdzie pierwszą rywalką Polki będzie Amerykanka Bethanie Mattek.

Polonsky ma za sobą współpracę m.in. z Amerykanką Jennifer Capriati czy Argentyńczykiem Guillermo Corią, a w tej chwili prowadzi również Rosjankę Nadieżdę Pietrową, obecnie 17. tenisistkę świata.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL