Reklama

Reklama

Ćwierćfinalista Wimbledonu oskarżony o napaść! Musi się stawić przed sądem

Nick Kyrgios, który w poniedziałek zapewnił sobie awans do ćwierćfinału tegorocznej edycji Wimbledonu został oskarżony o napaść na byłą dziewczynę. Jak informują australijskie media, w przyszłym miesiącu musi stawić się w sądzie.

Kyrgios znany jest nie tylko z efektownej gry, ale i kontrowersyjnych zachowań na korcie. Prawdziwym dowodem tego było starcie trzeciej rundy Wimbledonu przeciwko Stefanosowi Tsitsipasowi. Grekowi tak mocno dał się we znaki, że w pewnym momencie, gdy puściły mu nerwy... posłał on piłkę w trybuny, za co mógł zostać ukarany dyskwalifikacją. Po meczu przepraszał, ale podkreślał, że nie mógł znieść "cyrku", jaki po drugiej stronie siatki urządzał Australijczyk. Dodał też, że jego zachowanie sugeruje, że był zbirem już w szkolnych czasach.

Reklama

Nick Kyrgios oskarżony o napaść

W środę zawodnik z Canberry zagra o półfinał turnieju na Wyspach, a jego rywalem będzie Cristian Garin. Kto wie jednak, czy z równowagi Kyrgiosa nie wytrącą napływające z jego ojczyzny doniesienia. Media informują bowiem, że został oskarżony o napaść na byłą dziewczynę i musi stanąć przed sądem. 

Jak czytamy, do zdarzenia miało dojść w grudniu 2021 roku. Telewizja "Sky" cytuje adwokata zawodnika, Jasona Moffetta, który stwierdził, że "charakter zarzutu jest poważny", a Kyrgios zdaje sobie z tego sprawę.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL