Reklama

Reklama

Ciężki sprawdzian Agnieszki

Agnieszka Radwańska walczy o udział w kończącym sezon tenisistek turnieju w Dausze. Pojedzie tam osiem najlepszych zawodniczek, ale ponieważ z powodu kontuzji wycofała się już Maria Szarapowa, trzeba zająć przynajmniej dziewiąte miejsce w rankingu "Race to the Sony Ericsson Championships".

Nasza najlepsza singlistka, która obecnie jest 10., o występ w Dausze walczy z Wierą Zwonariową, a do końca sezonu zostały cztery turnieje: zaczynający się w poniedziałek w Stuttgarcie oraz Moskwa, Zurych i Linz.

"Agnieszkę czeka najtrudniejszy jesienny sprawdzian" - skomentował menedżer krakowianki Victor Archutowski, cytowany przez "Dziennik". "W Stuttgarcie wystąpi osiem zawodniczek z pierwszej dziesiątki. W tym siostry Williams" - dodał.

"Gwiazdy lubią przyjeżdżać na te zawody, bowiem sponsorzy oferują im dodatkowe atrakcje, między innymi szkolenie w samochodzie na torze wyścigowym. Czy Agnieszka Radwańska się na nie wybierze i zasiądzie za kierownicą porsche? Wątpię, ona jest przecież twarzą Mercedesa. Polskie przedstawicielstwo firmy już zapewniło nas, że przy innej okazji zorganizuje jej naukę jazdy w trudnych warunkach - stwierdził Archutowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy