Reklama

Reklama

Caroline Wozniacki pozowała nago jak Agnieszka Radwańska

Caroline Wozniacki jest ostatnią z tenisowych gwiazd, która wzięła udział w sesji fotograficznej dla magazynu ESPN Body Issue. Tegoroczne wydanie ukaże się 8 lipca. Cztery lata temu zdjęcia w stroju Ewy miała Agnieszka Radwańska.

Wozniacki znajdzie się na okładce tego czasopisma.

Reprezentantka Danii polskiego pochodzenia to była numer jeden kobiecego tenisa, która wygrała 25 turniejów z cyklu WTA, ale nigdy imprezy wielkoszlemowej, choć dwa razy była w finale US Open (2009 i 2014).

"Zawsze mówiono mi, że nie ma szans, aby dziewczyna z Danii została tenisistką światowej klasy" - powiedziała Wozniacki, cytowana przez magazyn Body Issue.

"Nigdy nie mieliśmy dziewczyny nawet w czołowej '30'. Za każdym razem, gdy mówiłam, że chcę być numerem jeden na świecie, ludzie się ze mnie śmiali. Ja jednak znalazłam sposób. Dla mnie nie to nie jest odpowiedź" - dodała.

Reklama

Jedną z wyróżniających cech gry Wozniackiej jest solidna obrona.

"Nie mam takiej siły uderzeń, jak niektóre inne dziewczyny, ale jestem szybka i wiem, że mogę rozgrywać bardzo długie mecze. Jestem dumna z mojego przygotowania fizycznego. Myślę, że to dzięki niemu wygrałam kilka meczów" - stwierdziła niespełna 27-letnia tenisistka.

W 2013 roku dla tego magazynu nago pozowała Agnieszka Radwańska.

Body Issue prezentuje nagie zdjęcia słynnych sportowców, by promować tężyznę fizyczną. Tegoroczna edycja będzie już dziewiątą.

Pawo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje