Reklama

Reklama

Były finalista Wimbledonu wycofał się z turnieju z powodu koronawirusa

Były finalista Wimbledonu chorwacki tenisista Marin Čilić wycofał się z tegorocznej edycji turnieju z powodu koronawirusa. W drabince zastąpi go "lucky loser" Portugalczyk Nuno Borges - poinformowali organizatorzy.

33-letni Čilić, który wygrał US Open w 2014 roku, a pięć lat temu dotarł do finału Wimbledonu, gdzie przegrał z Rogerem Federerem, napisał na Instagramie: "Z przykrością muszę powiedzieć, że wynik mojego testu na COVID był pozytywny".

Rozstawiony z numerem 14 Čilić był ostatnio w świetnej dyspozycji. Dotarł do półfinału Rolanda Garrosa i do tej samej fazy poprzedzającego Wimbledon turnieju na trawie w Queen's.

Sprawdź jak idzie Polakom na Wimbledonie - obejrzyj wideo z Londynu!

Reklama

Wimbledon 2022. Kiedy i gdzie oglądać transmisje?

Transmisje Wimbledonu 2022 w dniach 27 czerwca-10 lipca zapowiadają się niezwykle ciekawie. Oprócz meczów Igi Świątek i  Huberta Hurkacza, w akcji zobaczymy najlepszych tenisistów świata. Wimbledon będzie transmitowany na sportowych antenach Polsatu. Mecze Świątek, Hurkacza i innych skomentują między innymi Dawid Olejniczak czy Marcin Muras.

Szczegółowy plan transmisji Wimbledonu 2022 będzie dostępny na stronie Polsatsport.plMecze Świątek i Hurkacza na Wimbledonie będzie można oglądać w najwyższej jakości w telewizji na sportowych antenach Polsatu oraz w internecie i na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem platformy Polsat Box Go

Reklama

Reklama

Reklama