Reklama

Reklama

Boris Becker wróży owocną współpracę Agassiego z Djokoviciem

Boris Becker jest przekonany, że współpraca Novaka Djokovicia z Andre Agassim może wyjść na dobre. Były niemiecki tenisista współpracował z "Nole" w latach 2013-16, co doprowadziło do sześciu wielkoszlemowych tytułów.

- Agassi to bardzo dobry człowiek - tak krótko opisał Amerykanina Boris Becker. Już w Melbourne obejrzymy bliższą współpracę między Andre Agassim a Novakiem Djokoviciem. Niemiec pracował z urodzonym w Belgradzie zawodnikiem między 2013-16. Ich współpraca doprowadziła Serba do sześciu tytułów wielkoszlemowych.

Becker został spytany, czy Agassi ma potencjał, by być dobrym szkoleniowcem.

- Oczywiście, że tak. Długo był numerem jeden na świecie. Wygrywał Wielkiego Szlema. Poza tym posiada charakter i może mówić "Nole" prawdę. Co więcej i co ważne, nie jest kompletnie zależny finansowo od współpracy z Djokoviciem - stwierdził zwycięzca sześciu turniejów wielkoszlemowych.

Reklama

To bardzo dobrze będzie zobaczyć trenera pracującego z supergwiazdą. - To najlepszy zawodnik oprócz wielkiej czwórki: Rafaela Nadala, Rogera Federera, Novaka Djokovicia i Andy’ego Murraya - takimi słowami Becker opisał młodego Alexandera Zvereva. - Jednak nie wydaje mi się żeby zdawał sobie sprawę, co jest jego największą siłą - dodał.

Tymczasem Djoković do sezonu przygotowuje się w Monte Carlo z Stefanosem Tsitsipasem. 19-letni grecki tenisita nie ukrywał zadowolenia, pisząc na Instagramie: "Jestem szczęśliwy móc oglądać Djokovicia ponownie w akcji. Mieliśmy możliwość treningu razem po długim czasie. To był świetny dzień!".

łf

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje