Reklama

Reklama

Boris Becker o Raducanu: O tym musi zapomnieć

Boris Becker nie kryje, że jest fanem tenisa Emmy Raducanu. Ma dla niej jednak ważną radę, bo reprezentantka Wielkiej Brytanii już pożegnała się z Australian Open.

Słynny były tenisista Boris Becker w rozmowie z brytyjskimi mediami odniósł się do aktualnej gry i formy Emmy Raducanu.

19-letnia tenisistka reprezentująca Wielką Brytanię to niedawna sensacyjna triumfatorka US Open. Jednak okazuje się, że najtrudniejsze w jej przypadku było nie samo wdrapanie się na szczyt, ale utrzymanie gry na wysokim poziomie przez dłuższy czas.

Becker komentuje szybkie pożegnanie Raducanu z Australian Open

19-latka już pożegnała się z Australian Open, kończąc zmagania na drugiej rundzie. - Pamiętajmy, że nie miała możliwości odpowiednio przygotować się do tego turnieju - zaznaczył Becker w rozmowie z "Daily Mail". Ale jednocześnie podkreślił: - Pora, by zapomniała jak najszybciej o tytule zdobytym w US Open.

Reklama

To, zdaniem Niemca, recepta na mentalne przestawienie się i koncentrację na kolejnych wyzwaniach. - Nadal jestem fanem Raducanu - podkreślił Becker. - I wciąż uważam, że ma wystarczająco dużo umiejętności tenisowych, by zdobywać więcej wielkoszlemowych tytułów. 


Czytaj także: Flavia Pennetta o Novaku Djokovicu: Traktowany jest jak przestępca

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL