Reklama

Reklama

Bob i Mike Bryanowie znów najlepszymi deblistami na koniec roku

Amerykanie Bob i Mike Bryanowie biją kolejne rekordy. Po awansie do półfinału turnieju ATP Tour Masters 1000 w Szanghaju zapewnili sobie po raz dziesiąty, a szósty z rzędu, pierwsze miejsce w rankingu tenisowym deblistów na koniec roku.

36-letni bracia bliźniacy pokonali w piątek w ćwierćfinale Kolumbijczyków Juana Sebastiana Cabala i Roberta Faraha 3:6, 6:4, 10-7.

Amerykanie są najbardziej utytułowaną parą deblową w historii. Triumfowali w 16 turniejach wielkoszlemowych, w Londynie zdobyli złoty medal olimpijski.

Odnosili też sukcesy w ośmiu z dziewięciu imprez z cyklu Masters 1000. Jedynej, której dotychczas nie wygrali, jest właśnie trwająca w Szanghaju.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy