Reklama

Reklama

Bajeczne zagranie w meczu gwiazd. Publika wstała z miejsc

Sportowy świat żyje w piątek pożegnaniem Rogera Federera. Szwajcar podczas Laver Cup ostatni raz zaprezentuje się na korcie. W deblowym meczu, grając w parze z Rafaelem Nadalem zmierzy się z parą Jack Sock - Frances Tiafoe. Bezpośrednio przed tym starciem mierzyli się Andy Murray i Alex de Minaur. Spotkanie singlowe obfitowało w kapitalne wymiany, a po jednej z nich publika zerwała się z miejsc.

Roger Federer zgodnie uznawany jest za jednego z najwybitniejszych tenisistów wszech czasów. Niestety, w ostatnich latach mierzyć się musiał z urazami, które na dobre zastopowały jego wielką karierę. Ostatni mecz w turnieju ATP rozegrał w 2021 roku, podczas Wimbledonu. W półfinale pokonał go Hubert Hurkacz.

Niesamowite zagranie Andy'ego Murray'a

Piątkowy, deblowy mecz w ramach pokazowego Laver Cup będzie pożegnaniem Szwajcara. Z tego powodu wydarzenie cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Nim kibice będą mogli się emocjonować deblowym meczem z udziałem gwiazdora, na korcie pojawili się Andy Murray i Alex de Minaur.

Reklama

Dwójka stworzyła kapitalne widowisko, w którym nie brakowało genialnych wręcz wymian. Po jednek z nich, w pierwszym secie, przy stanie 3:2 dla rywala, Brytyjczyk popisał się genialnym zagraniem, po którym publika wpadła w euforię. Fani wstali z miejsc, by oklaskiwać kunszt asa.

Pożegnalny mecz Rogera Federera śledzić możecie "na żywo" w Interii. Relacja rozpocznie się około godziny 22:00.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL