Reklama

Reklama

Australian Open: troje Polaków zagra w mikście

Troje polskich tenisistów zgłosiło się do gry mieszanej w tegorocznej edycji wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Iga Świątek zagra w Melbourne w parze z Łukaszem Kubotem, a Alicja Rosolska połączy siły z Niemcem Andreasem Miesem.

Pierwszymi rywalami Kubota i Świątek będą reprezentanci gospodarzy Ellen Perez i Luke Saville, którzy dostali od organizatorów tzw. dziką kartę. Rosolską i Miesa czeka zaś na otwarcie pojedynek z Amerykanką Nicole Melichar i Brazylijczykiem Bruno Soaresem.

Cała trójka "Biało-Czerwonych" mikst traktuje w Melbourne jako dodatkowy występ. Świątek w czwartek awansowała do trzeciej rundy singla. Rosolska czeka na spotkanie drugiej rundy debla, a Kubot jeszcze nie zaczął rywalizacji w tej samej konkurencji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy