Reklama

Reklama

Australian Open. Jastremska nie wystąpi po odrzuceniu apelacji przez CAS

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) oddalił w środę apelację tenisistki Dajany Jastremskiej, która została tymczasowo zawieszona za doping. To oznacza, że Ukrainka nie wystąpi w rozpoczynającym się w poniedziałek wielkoszlemowym turnieju Australian Open.

"Tymczasowe zawieszenie nałożone na Dajanę Jastremską w zaskarżonej decyzji pozostaje w mocy do czasu wydania ostatecznej decyzji przez ITF (Międzynarodową Federację Tenisa - przyp. red.)" - podał CAS w oświadczeniu.

Na początku stycznia zajmująca 29. miejsce w światowym rankingu Jastremska została, jak informowała wówczas międzynarodowa federacja, tymczasowo zawieszona w związku ze złamaniem przepisów antydopingowych.

U 20-letniej triumfatorki trzech turniejów WTA wykryto zabronioną substancję w próbce pobranej poza zawodami.

Reklama

Jastremska, która poleciała do Melbourne na Australian Open, zaprzeczyła stosowaniu leków poprawiających wydolność. 

bia/ co/


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy