Reklama

Reklama

Australian Open. Dyrektor turnieju prosi rząd o łagodniejsze traktowanie tenisistów

Dyrektor wielkoszlemowego turnieju Australian Open Craig Tiley poprosił rząd kraju, by łagodniej traktować tenisistów, którzy w styczniu przylecą do Melbourne na zawody. Ma nadzieję, iż zostaną stworzone specjalne strefy izolacji, pozwalające na swobodne trenowanie i życie.

"Jestem pewien, że turniej odbędzie się zgodnie z planem w dniach 18-31 stycznia" - podkreślił.

Obecnie wszyscy przyjezdni do Australii muszą odbyć w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu 14-dniową kwarantannę. Przy US Open w Nowym Jorku i Rolandzie Garrosie w Paryżu tenisiści byli inaczej traktowani. Teraz to samo ma nastąpić w Australii. Decyzja w tej sprawie jednak jeszcze nie zapadła.

Niedawny Roland Garros wygrała 19-letnia Iga Świątek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy