Reklama

Reklama

Australian Open. Aryna Sabalenka odwróciła losy spotkania i wygrała

Druga w rankingu WTA Aryna Sabalenka odniosła zwycięstwo nad Storm Sanders w meczu I rundy Australian Open. Białorusinka wygrała spotkanie (5-7, 6-3, 6-2) po sporych kłopotach, odwracając jego losy.

We wtorek na kortach w Melbourne rozgrywane są kolejne mecze I rundy Australian Open.

Kibice szczególnie zwracają uwagę na potencjalnych faworytów turnieju. To dlatego spotkanie pomiędzy Aryną Sabalenką a Storm Sanders od rana wzbudziło spore zainteresowanie.

Rozstrzygnięcie meczu mogło jednak być jedną z pierwszych sensacji na australijskich kortach.

Kłopoty Sabalenki i odwrócone losy spotkania

Białorusinka wyszła na spotkanie jako faworytka. W pierwszym secie zupełnie jednak tego nie pokazała, ulegając swojej rywalce.

Później Sabalenka odzyskała kontrolę i udało jej się doprowadzić do zwycięstwa w kolejnym secie. Sytuacja została uratowana, choć wielu kibiców już przekreśliło ją po tym, co pokazała na początku spotkania.

Reklama

Finalnie Australijka została pokonana (5-7, 6-3, 6-2), ale mecz w wykonaniu faworytki może rzucać cień na jej dyspozycję w turnieju. 

Czytaj też: Australian Open. Fenomenalny mecz Kamila Majchrzaka!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy