Reklama

Reklama

ATP World Tour Finals: Ferrer zakwalifikował się jako czwarty

Hiszpan David Ferrer jako czwarty tenisista zapewnił sobie prawo gry w kończącym sezon turnieju - ATP World Tour Finals, który w dniach 4-11 listopada odbędzie się w londyńskiej O2 Arena. Wystąpią tam również Hiszpan Rafael Nadal i Serb Novak Djoković.

Kwalifikację wywalczył także Szkot Andy Murray, ale nie zagra w londyńskiej imprezie, bowiem przeszedł niedawno operację pleców i jest w trakcie rehabilitacji. Wróci na korty dopiero w nowym sezonie.

31-letni Ferrer jest obecnie czwarty w rankingu ATP "Race to London", a pod nieobecność Brytyjczyka będzie rozstawiony z numerem trzecim. Wystąpi w tym turnieju po raz czwarty z rzędu.

Kolejni uczestnicy ATP World Tour Finals mogą zostać wyłonieni w tym tygodniu, bowiem w Szanghaju rozgrywana jest impreza rangi ATP Masters 1000.

Prawo gry w londyńskiej O2 Arena przysługuje ośmiu najlepszym tenisistom i ośmiu deblom. W tym ostatnim przypadku szansę na to mają jeszcze Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama