ATP Monte Carlo. Hubert Hurkacz wygrał seta, kiedy deszcz przerwał mecz

Hubert Hurkacz wygrał pierwszego seta meczu z Thomasem Fabbiano 6:3, a w drugim przegrywał 0:1 w pierwszej rundzie turnieju ATP w Monte Carlo, kiedy mecz został przerwany przez deszcz.

Z powodu opadów już wcześniej w poniedziałek mecze były przesuwane, a Polak z Wlochem musieli poczekać na rozpoczęcie tego pojedynku.

Hurkacz okazał się lepszy w pierwszym secie, a w drugim już w pierwszym gemie miał okazję na przełamanie, jednak rywal się obronił. Po zakończeniu pierwszego gema postanowiono o przerwaniu gry. Następnie podjęto decyzję o dokończeniu tego meczu we wtorek.

Polak to zwycięzca niedawnego innego turnieju ATP - w Miami. To największy sukces w jego karierze, wcześniej wygrał dwie inne imprezy, ale innej rangi i największy sukces męskiego tenisa w naszym kraju.