Reklama

Reklama

ATP Indian Wells: Łukasz Kubot w finale debla

​Łukasz Kubot zagra w finale gry podwójnej na turnieju tenisistów w Indian Wells. W 1/2 finału Polak i Brazylijczyk Marcelo Melo pokonali wyżej notowanych Brytyjczyka Jamiego Murraya i Bruna Soaresa z Brazylii 3:6, 7:5, 10-5.

W drugim półfinale Amerykanin Rajeev Ram i Raven Klaasen z RPA wygrali z luksembursko-amerykańską parą Gilles Müller/Sam Querrey 6:2, 6:4.

Kubot stanie przed szansą na 15. deblowy tytuł w karierze. Razem z Melo do decydującego etapu awansowali po raz trzeci. W 2015 i 2016 roku triumfowali w zmaganiach w Wiedniu.

Bez powodzenia w Indian Wells występował Marcin Matkowski w parze z Austriakiem Aleksandrem Peyą - odpadli w pierwszej rundzie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy