Reklama

Reklama

ATP Finals. Zwycięstwo bliźniaków Bryanów w grupie Łukasza Kubota

W pierwszym meczu grupy Woodbridge/Woodforde w ATP World Tour Finals amerykańscy bracia Bob i Mike Bryanowie pokonali parę Jamie Murray i Bruno Soares 7:5, 6-7 (3-7), 10-8.

W niedzielę rozpoczęły się zmagania w grupie Eltingh/Haarhuis, w poniedziałek w bój ruszyli tenisiści z grupy najlepszych deblistów świata, czyli Łukasza Kubota i Marcelo Melo. Ale zanim w O2 Arenie zaprezentowała się polsko-brazylijska para, wczesnym popołudniem kibice w Londynie mogli zobaczyć w akcji do niedawna najlepszego debla na świecie, to jest amerykańskich braci Brayanów.

Rozstawieni w tegorocznym ATP World Tour Finals dopiero z numerem piątym, Amerykanie na otwarcie zmierzyli się z faworytem gospodarzy Jamiem Murrayem, któremu partneruje rodak Marcelo Melo 35-letni Bruno Soares.

Reklama

W obu niedzielnych meczach w grze podwójnej dochodziło do tie-breaka. Grupowi rywale Kubota i Melo podtrzymali tę serię. Pierwszy set padł łupem Amerykanów. W drugim prowadzili już 4:1 z jednym przełamaniem, ale nie utrzymali przewagi i przegrali właśnie po tie-breaku. W dodatkowej rozgrywce byli jednak skoncentrowani od pierwszej piłki. Od stanu 4-0 utrzymywali bezpieczną przewagę. Co prawda nie wykorzystali trzech meczboli z rzędu i rywale zbliżyli się do nich na jeden punkt, ale przypieczętowali sukces za czwartą szansą.

Wieczorem Łukasz Kubot i Marcelo Melo zmierzą się z Ivanem Dodigiem i Marcelem Granollersem.

łup

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy