Reklama

Reklama

ATP Dubaj: Novak Djoković w drugiej rundzie

Serb Novak Djoković nie dał szans Hiszpanowi Tommy'emu Robredo w pierwszej rundzie turnieju ATP w Dubaju, wygrywając 6:1, 6:2. Numer jeden męskiego tenisa odniósł 699. zwycięstwo w karierze.

Djoković w tym sezonie jest niepokonany. Wygrał dwa turnieje (Dauha i wielkoszlemowy Australian Open w Melbourne), a w poniedziałek już 13. mecz.

"Może z boku wyglądam na bardzo opanowanego, ale wewnątrz się gotuję. To są emocje, momenty pewności siebie i wątpliwości. Najważniejsze to pozostać usposobionym pozytywnie. Przyjechałem tutaj kilka dni temu i mocno trenowałem, by być gotowym. Od mojego ostatniego meczu minęły trzy tygodnie" - powiedział Serb, który potrzebował zaledwie 65 minut, aby pokonać Robredo.

Djoković dochodził do finału 17 turniejów, w których ostatnio występował, wygrywając 13 z nich.

Reklama

W drugiej rundzie rywalem numeru jeden na świecie będzie Tunezyjczyk Malik Jaziri, który występuje w Dubaju dzięki "dzikiej karcie".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama