Reklama

Reklama

ATP Atlanta: czwarte zwycięstwo Johna Isnera

Amerykański tenisista John Isner, rozstawiony z numerem drugim, po raz czwarty zwyciężył w turnieju ATP w Atlancie (suma nagród 720 tysięcy dolarów). W finale pokonał rodaka Ryana Harrisona (4.) 7:6 (8-6), 7:6 (9-7).

Isner poprzednio triumfował w tych zawodach w latach 2013-2015. W finale bez powodzenia grał też w 2010, 2011 i 2016 roku. Impreza odbywała się dopiero po raz ósmy.

Łącznie w dorobku 32-letni zawodnik, słynący ze świetnego serwisu, ma 12 turniejowych wygranych; w tym sezonie najlepszy był również w Newport (USA).

Wynik finału:

John Isner (USA, 2.) - Ryan Harrison (USA, 4.) 7:6 (8-6), 7:6 (9-7)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama