Reklama

Reklama

Ashleigh Barty zaręczyła się. Jej wybranek to Garry Kissick, trener golfa

Najlepsza tenisistka świata, Ashleigh Barty, zaręczyła się! Dobrą nowiną sportsmenka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z narzeczonym i podpisała je: "Przyszły mąż". Pod wpisem posypały się gratulacje. Kim jest Garry Kissick, ukochany Ash? To były golfista i trener golfa. Poznali się w... a jakże, klubie golfowym!

Ash Barty ma co świętować. Układa jej się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Sportsmenka jest liderką rankingu WTA, ma na koncie zwycięstwa na French Open 2019 i Wimbledonie 2021 w grze pojedynczej oraz US Open 2018 w grze podwójnej. Zdobyła też brązowy medal igrzysk olimpijskich w Tokio w grze mieszanej.

Teraz tenisistka pochwaliła się na Instagramie wspaniałą nowiną - ona i Garry Kissick, były golfista, zaręczyli się. Ashleigh opublikowała ich wspólne zdjęcie i podpisała je: "Przyszły mąż".

Reklama

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Z dobrym słowem pospieszyli kibice, ale też osoby publicznie znane, m.in. Simona Halep, Casey Dellacqua, Priscilla Hon, Tanya Hennessy, Elyse Knowles, Holly Ferling, Caroline Garcia, Tiffany Cromwell i Chris Lynn. Pojawiły się też miłe komentarze od przedstawicieli australijskiego tenisa oraz WTA.

Narzeczony Barty ujawnił, że do zaręczyn doszło 15 listopada, lecz dopiero teraz zakochani postanowili podzielić się dobrymi wiadomościami ze światem. "Kocham cię" - wyznał publicznie ukochanej.

Ashleigh Barty i Garry Kissick: Historia miłości. Kim jest narzeczony tenisistki?

Garry ma 30 lat i zawodowo zajmuje się golfem - jest trenerem, wcześniej był zawodnikiem.

On i Ashleigh poznali się w 2016 roku, w klubie golfowym w Brooklands Golf Club w Queensland, w którym to od 16 lat pracuje mężczyzna. Od tamtej pory tenisistka może liczyć na mocne wsparcie ukochanego. 

Partner towarzyszył jej podczas rywalizacji na Wimbledonie. Na jednej z pomeczowych konferencji dziennikarz zauważył, że obecność Garry'ego dobrze wpływa na sportsmenkę. "Odkąd Garry jest tutaj, wyglądasz na bardziej zrelaksowaną" - mówił. W odpowiedzi Barty uśmiechnęła się i wyjaśniła, że "zawsze było w planach, aby Garry towarzyszył jej w tej części zawodowej podróży".

Według przyjaciół pary Kissick ma zasługi w sukcesach ukochanej, ponieważ razem stworzyli dom pełen miłości i poczucia bezpieczeństwa.

US OPEN. ZWYCIĘSTWO NAJWYŻEJ ROZSTAWIONEJ ASHLEIGH BARTY

KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama