Reklama

Reklama

Ash Barty znów w świecie sportu. Wystartowała w międzynarodowym turnieju

Ashleigh Barty, była liderka rankingu WTA, która w tym roku zdecydowała się niespodziewanie zakończyć tenisową karierę wciąż pozostaje aktywna w świecie sportu. Australijka wzięła udział w międzynarodowym turnieju... golfowym, Icons Series. W tej samej imprezie oglądaliśmy w akcji m.in. gwiazdę piłkarskich boisk, Harry'ego Kane'a.

Barty była w tenisowym świecie zdecydowaną dominatorką. W ostatnim notowaniu rankingu WTA, który uwzględniał jej wyniki, opublikowanym pod koniec marca miała w dorobku 7980 punktów, podczas gdy druga Iga Świątek - 5776. Jej decyzja o zakończeniu kariery przyjęta została z dużym zaskoczeniem. - Wiem, że to odpowiedni moment. Czas gonić za kolejnymi marzeniami - wyjaśniała w mediach społecznościowych.

Ashleigh Barty wzięła udział w międzynarodowej imprezie

26-latka błyskawicznie przystąpiła do działania. Ogłosiła, że wyda serię... książek dla dzieci o wspólnej nazwie "Mała Ash". Jednocześnie pozostała blisko świata sportu, aktywnie grając w golfa. Już w czerwcu wzięła udział w charytatywnym turnieju, a teraz poszła o krok dalej - zagrała w międzynarodowym turnieju Icons Series.

Reklama

Australijka znalazła się w zespole "Team World", grając ramię w ramię między innymi z gwiazdorem piłkarskich boisk, Harrym Kanem. 

Ashleigh Barty odchodząc ze świata tenisa poprosiła o wykreślenie jej z rankingu. Tym samym od 4 kwietnia liderką zestawienia jest Iga Świątek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL