Reklama

Reklama

Andy Roddick zachwycił publiczność parodystycznymi umiejętnościami

Były lider światowego rankingu tenisistów Amerykanin Andy Roddick nie traci humoru i formy po zakończeniu kariery. W meczu pokazowym w Toronto nie tylko ograł Milosa Raonica, ale i znakomicie zabawiał publiczność, parodiując koleżanki i kolegów z kortów.

Najwięcej braw zebrał za komiczne przedstawienie postaci Sereny Williams. By nie pozostawić publiczności wątpliwości, kogo naśladuje, powiększył sobie pośladki przez wypchanie spodenek dwoma ręcznikami. Równie wiele braw zebrał za sparodiowanie Hiszpana Rafaela Nadala. Podwijał rękawy koszulki, podskakiwał w rogu kortu i robił przebieżki.

Ostrze satyry amerykańskiego tenisisty dotknęło także Rosjankę Marię Szarapową, lidera rankingu ATP Serba Novaka Djokovica oraz byłej legendy tenisa, swego rodaka Johna McEnroe, który długo zwlekał z podaniem serwisowym, wystawiając nerwy rywali na próbę oraz... często awanturował się z sędziami i publicznością. 

Reklama

Roddick, będący od lat ulubieńcem publiczności nie tylko w USA, zakończył karierę we wrześniu na kortach Flushing Meadow w Nowym Jorku. Po przegranej z Argentyńczykiem Juanem Martinem del Potro w 1/8 finału wielkoszlemowego turnieju US Open nie krył łez wzruszenia, choć ogłosił decyzję o końcu przygody z zawodowym tenisem już wcześniej, 30 sierpnia, dokładnie w dniu swoich 30. urodzin.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama