Reklama

Reklama

Andy Murray rzucił wyzwanie Rogerowi Federerowi i jego żonie

Brytyjczyk Andy Murray zamieścił w sieci film, na którym widać jak wraz z żoną Kim Sears odbija piłkę wolejem i zapewnił, że wykonali to 100 razy. Zdobywca trzech tytułów wielkoszlemowych rzucił takie samo wyzwanie m.in. Szwajcarowi Rogerowi Federerowi i jego żonie Mirce.

Tenisiści, podobnie jak inni sportowcy, próbują urozmaicić sobie czas spędzany z powodu pandemii przymusowo w domu. Murray do zabawy zaprosił swoją żonę, a miejscem akcji był ich ogród. Na początku zamieszczonego na Twitterze materiału wideo zaznaczył, że kluczowe jest, by w parze odbić piłkę 100 razy i to wyłącznie wolejem.

"Będę używała dziecięcej rakiety, więc nie czepiajcie się mojej techniki" - zastrzegła żartobliwie Sears.

Murray przyznał w humorystycznym wpisie, że podczas kręcenia tego filmu nie doszło do sprzeczek, ale jest pewien, że na koniec żona celowała w jego głowę. Kobieta rzeczywiście przy ostatnim woleju posłała piłkę ze znacznie większą siłą, ale oczywiście nie zrobiła mężowi krzywdy. Wykonanie zadania zwieńczyli uśmiechem i uściskiem.

Reklama

Mistrz olimpijski w singlu z Londynu i Rio de Janeiro podkreślił, że wyzwanie adresuje do wszystkich tenisistów i kibiców. Wyróżnił w tym gronie jednak Federera.

"Na pewno nie jestem jedyną osobą, która chce zobaczyć, jak Roger i Mirka odbijają piłkę między sobą" - napisał. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL