Reklama

Reklama

Alicja Rosolska zagra z Venus Williams! Zmierzą się w mikście

Choć bezpośrednio przed startem Wimbledonu, a także w pierwszych dniach imprezy głośniej było o młodszej z sióstr Williams - Serenie, w turnieju udział bierze również Venus. 42-latka dzięki "dzikiej karcie" wystąpi w mikście razem z Jamiem Murray'em. Para w pierwszej rundzie zagra z... Alicją Rosolską i Michaelem Venusem.

Serena Williams zanotowała powrót do rywalizacji po niemal rocznej przerwie. Jej przygoda z Wimbledonem zakończyła się jednak bardzo szybko - już w pierwszej rundzie, po porażce z Harmony Tan (5:7, 6:1, 6:7)

Polka "sprawdzi" Venus Williams

W turnieju zagra również jej siostra - Venus. Otrzymała ona "dziką kartę" do turnieju mikstów, w którym zagra razem z Jamiem Murray'em. W losowaniu pierwszej rundy dwójka trafiła na polsko-nowozelandzką parę. "Sprawdzą" ją Alicja Rosolska i Michael Venus.

Reklama

Dla Venus Williams będzie to pierwszy występ od 24 sierpnia ubiegłego roku.

Rywalizacja w turnieju mikstów rozpocznie się 1 lipca. Obok Rosolskiej w akcji zaprezentuje się też Łukasz Kubot, który zagra z Ukrainką, Martą Kostjuk.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL