Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska z siostrą Urszulą na starym zdjęciu. Aż trudno je poznać

7 grudnia br. Urszula Radwańska obchodziła swoje 31. urodziny. Z tej okazji jej starsza siostra, Agnieszka, złożyła jej życzenia i udostępniła na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii widać obie siostry Radwańskie. Co raczej nie powinno dziwić, obie zmieniły się na przestrzeni lat.

Agnieszka i Urszula Radwańskie pochodzą ze sportowej rodziny. Ich dziadek Władysław był hokeistą i trenerem Cracovii, a ojciec Robert tenisistą i łyżwiarzem figurowym. Do 2016 roku obie siostry reprezentowały - podobnie jak niegdyś ich tata - barwy KS Nadwiślana.

Starsza z pań osiągnęła spore sukcesy na arenie międzynarodowej. W 2012 roku doszła do finału Wimbledonu, była wiceliderką rankingu WTA i zwyciężczynią WTA Finals z 2015 roku. Jej młodsza siostra także ma na koncie sportowe osiągnięcia. M.in. wygrała w jednym z turniejów WTA, jest też zdobywczynią juniorskiego Małego Szlema z 2007 roku.

O ile Agnieszka już zakończyła karierę, o tyle Urszula nadal zawodowo gra w tenisa. W listopadzie naładowała baterie na wakacjach i wróciła do treningów, co relacjonuje na Instagramie.

Reklama

Urodziny Urszuli Radwańskiej. Agnieszka Radwańska udostępniła zdjęcie sprzed lat

7 grudnia zawsze jest dla Uli bardzo wyjątkową datą. Właśnie wtedy obchodzi swoje urodziny. W tym roku skończyła 31 lat. Z tej okazji wybrała się na kolację, a fotkę wrzuciła do sieci.

Agnieszka Radwańska także postanowiła uczcić urodziny siostry. Na swoim InstaStories udostępniła... zdjęcie sprzed lat. Na fotografii widzimy obie siostry za czasów, gdy były dziećmi. "Wszystkiego najlepszego, siostro" - napisała. Chociaż przez lata dorosły i zmieniły się, niezmienne jest jedno - ich siostrzana relacja.

AGNIESZKA RADWAŃSKA WZNOWI KARIERĘ? OJCIEC PIOTR ROBERT RADWAŃSKI KOMENTUJE DLA INTERII

AGNIESZKA RADWAŃSKA DLA INTERII: TAKA JEST SMUTNA PRAWDA O MOIM ORGANIZMIE PO LATACH ZAWODOWEJ KARIERY

KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama