Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska z nostalgią wspomina wakacje

Agnieszka Radwańska już rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu, korzystając między innymi ze specjalnych spadochronów do biegania z oporem powietrza i z nostalgią wspomina błogi czas urlopu. Tenisistka z Krakowa właśnie opublikowała zdjęcie, na którym w skąpym bikini pławi się w krystalicznie czystej wodzie.

Tuż po zakończeniu tegorocznych startów Radwańska wybrała się na egzotyczne wakacje, a pod koniec października krakowianka udała się do Zakopanego, gdzie mogła nacieszyć się śniegiem.

Reklama

Ostatni sezon w wykonaniu Radwańskiej był słaby. "Isia" nie wygrała żadnego turnieju WTA, a poprzednio taka sytuacja miała miejsce siedem lat temu. Co więcej, od stycznia ani razu nie pokonała rywalki z "10" światowego rankingu.

Podrażniona Radwańska chce się odkuć w przyszłym roku, gdy przynajmniej na początku sezonu przyjdzie jej mierzyć się z wyżej notowanymi rywalkami. Przyszłoroczne występy zainauguruje turniejem WTA w Auckland, który odbędzie się w dniach 1-13 stycznia. Tymczasem już rozpoczęła przygotowania, ale w międzyczasie z nostalgią wspomina bajeczne wakacje.

Tenisistka właśnie zamieściła na swoim koncie w mediach społecznościowych zdjęcie, którym wraca pamięcią do posezonowego odpoczynku.

"Isia" w bikini wyleguje się w lazurowej wodzie, wpatrując się w okularach przeciwsłonecznych w piękne niebo.

Art

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje