Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska wciela się w modelkę, pozując podczas sesji ciążowej

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt oczekują narodzin pierwszego dziecka. W trakcie ciąży "Isia" nie zapomniała o swoich fanach, regularnie dzieląc się z nimi ważnymi wydarzeniami w swoim życiu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem wybitna ekstenisitka opublikowała w sieci fotografię, wykonaną podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej.

W styczniu Radwańska i Celt podzielili się ze światem radosną nowiną, ogłaszając, że spodziewają się dziecka. To nie jedyna wielka zmiana w życiu "Isi" w ostatnim czasie.

Reklama

W czerwcu przyszła mama została magistrem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Celebracja w rodzinie Radwańskich mogła być podwójna, bo miesiąc wcześniej taki sam tytuł uzyskała siostra Agnieszki - Urszula.

"Isia" aktywnie spędza czas ciąży. Chętnie podróżuje - ostatnio zjawiła się między innymi w Sopocie - a także wyprawiła specjalną imprezę, tzw. "baby shower".

Znalazła także czas na wykonanie wyjątkowej ciążowej sesji fotograficznej, której efektami podzieliła się w mediach społecznościowych.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | tenis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama