Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska snuje plany na przyszłość. Chodzi o jej syna

Choć Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową na poziomie profesjonalnym, tenis nadal odgrywa ważną rolę w życiu Polki. 33-latka miłością do sportu chce zaraził także swojego 2-letniego synka Jakuba. Gwiazda tenisa w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że ma już plany na jego przyszłość.

Agnieszka Radwańska mimo zakończenia kariery udowodniła niedawno, że nadal doskonale radzi sobie na korcie. W ostatnich miesiącach Polska wystąpiła m.in. podczas turnieju legend na Wimbledonie. 33-latka wzięła także udział w charytatywnym evencie "Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy". Starsza z sióstr Radwańskich zagrała tam mecz pokazowy z liderką światowego turnieju i pokonała 21-latkę 6-4. Mimo doskonałej formy doświadczona tenisistka przyznała, że chce się teraz skupić na życiu prywatnym. 

Podczas meczu mogło dojść do tragedii. Tenisista od razu ruszył na pomoc

Reklama

Syn Radwańskiej zostanie tenisistą? Sportsmenka odpowiada

Radwańska wraz z mężem Dawidem Celtem doczekała się synka Jakuba. Choć chłopiec ma zaledwie dwa latka, polska tenisistka robi wszystko, by pokazać mu piękno sportu. 33-latka w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o planach, jakie snuje na przyszłość.

Gdyby Jakub zdecydował się na zostanie tenisistą, raczej nie spotkałoby się to ze zdziwieniem ze strony kibiców. Chłopiec pochodzi w końcu ze sportowej rodziny - oboje jego rodzice w przyszłości występowali na korcie. Z tenisem związani byli także ciocia chłopca, Urszula Radwańska, a także ojciec Dawida Celta, Józef Celt, który był wybitnym trenerem i działaczem sportowym.

Zwyciężczyni Wielkiego Szlema nadal nie może opuścić kraju

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL